اجرای «هنرستان موسیقی دختران» در تالار رودکی

[ad_1]

رسانه نوا – ارکستر سمفونیک و ارکستر ایرانی «هنرستان موسیقی دختران» در تالار رودکی روی صحنه می‌رود.

به گزارش رسانه نوا، ارکستر سمفونیک و ارکستر ایرانی «هنرستان موسیقی دختران» با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی،  دوم مرداد ماه ساعت ۱۸ در تازه ترین اجرا خود  قطعات ایرانی و کلاسیک را در تالار رودکی اجرا می‌کند.

در این کنسرت؛  ارکستر ایرانی هنرستان موسیقی دختران به سرپرستی هیلا فیض پور، قطعات: خاطات رفته (قطعاتی برای عود و ارکستر) به آهنگسازی و تنظیم بهزاد عبدی ، آفتاب نیمه شب  با تنظیم: حسین بهروز نیا و به سرپرستی گلنوش صالحی ، قطعات: خاموشی  به آهنگسازی و تنظیم: حسین علیزاده ، در قفس با تنظیم: حسین علیزاده را اجرا می‌کند.

این ارکستر به رهبری محمدرضا فیاض، قطعات: مقدمه بیات اصفهان به آهنگسازی و تنظیم: محمدرضا فیاض، چهار مضراب جامه دران به آهنگسازی: پرویز مشکاتیان و تنظیم: محمدرضا فیاض، رنگ بیات اصفهان به آهنگسازی: درویش خان و تنظیم: محمدرضا فیاض را روی صحنه می‌برد.

در بخش بعدی این برنامه، گروه گیتار هنرستان موسیقی دختران به سرپرستی مهرداد پاکباز، قطعات: بیژن و منیژه به آهنگسازی و تنظیم حسین دهلوی و کنسرتو هندل شماره ۴ به آهنگسازی و تنظیم هندل را می‌نوازد.

هچنین در این برنامه، ارکستر سمفونیک هنرستان موسیقی دختران به رهبری  سهراب کاشف قطعات کلاسیک  از بتهوون، هایدن، دورژاک و شوبرت را اجرا می‌کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *