دومین برنامه هزارصدای کودک و نوجوان به ثمین باغچه بان تقدیم می شود


رسانه نوا – دومین برنامه هزارصدای کودک و نوجوان، با تقدیم این برنامه به زنده یاد ثمین باغچه بان، عصر روز دوشنبه چهارم شهریورماه در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

به گزارش رسانه نوا، در این برنامه نزهت امیری، اولین بانوی رهبر ارکستر و مدرس و مولف باسابقه موسیقی و به ویژه موسیقی کودک، ناصر کشاورز، شاعر و ترانه سرای مطرح موسیقی کودک و نوجوان و فربد یداللهی، نوازنده و مدرس تنبک و مبدع روش های موفق در آموزش تنبک به کودکان و بانی پروژه ریتم صلح، به عنوان کارشناس در برنامه حضور دارند و اجراهای گروههای موسیقی کودک و نوجوان را بررسی و آنها را برای اجراهای بهتر راهنمایی خواهند کرد.

بنابر اعلام آرش نصیری مدیر برنامه هزارصدا این برنامه هم مانند اولین برنامه برگزار شده در بخش کودک و نوجوان فقط شکل راهنمایی و تشویق خواهد داشت و در آن برنده ای اعلام نخواهد شد. نصیری گفت: قبل و پس اولین برنامه با کارشناسان برجسته و شناخته شده آموزش کودکان صحبت کرده ام و به این نتیجه رسیده ام که فعلا متد ما صرفا کشف استعدادها و نابغه های موسیقی و معرفی آنها به جامعه موسیقی و تشویق آنها باشد. کودکان معمولا ظریف تر از درک شکست هستند و همین اجرا جلوی جمع و استادان موسیقی و تشویق و راهنمایی برایشان کافی ست.”

این برنامه به پاس خدمات فاخر و برجسته در زمینه موسیقی کودک به استاد زنده یاد ثمین باغچه بان تقدیم خواهد شد.
در این برنامه چهار گروه موسیقی و دو سولیست اجرای برنامه خواهند داشت.

یکی از گروهای اجراکننده، گروه نوجوان نابینایان دستان بینا”ست.

همچنین چند میان برنامه برگزار خواهد شد که از آن جمله پخش فیلمی از خدمات و اجراهای سرکار خانم نزهت امیری برای کودکان است.

این برنامه راس ساعت ١٨ روز دوشنبه چهارم شهریور برگزار خواهد شد.

هزار صدا برنامه ای برای کشف و معرفی استعدادهای موسیقی ست که از سال ٩٢ آغاز و از تیرماه امسال هم بخش کودک و نوجوان آن آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *