شصتمین سانس کنسرت‌های فرخ در تهران برگزار شد/ امیدوارم قطعه جدیدم مجوز بگیرد!


رسانه نوا – کنسرت فرزاد فرخ که برای سه سانس دیگر در تهران تمدید شده بود، در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی به صحنه رفت.

به گزارش رسانه نوا، فرزاد فرخ خواننده موسیقی پاپ اواخر تیرماه (۳۱ تیر ۱۳۹۸) در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی به صحنه رفت و پس از آن استقبال و تقاضای هوادانش باعث شد تا این کنسرت برای دو شب دیگر هم تمدید شود. فرزاد فرخ در روزهای پنجشنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی به اجرای برنامه پرداخت.

کنسرت فرخ با اجرای «تو مال منی» آغاز شد. در ادامه فرخ خطاب به هوادارانش گفت: «این شصتمین سانس از کنسرت‌های من است. خوشحالم که شصتمین کنسرتم را در تهران به صحنه برده‌ام و خوشحالم که در خدمت مردم باحال و خونگرم تهران هستم. به کنسرت انرژی مثبت، خوش آمدید.»
محوریت قطعه‌هایی که در این کنسرت اجرا شد از آلبوم «انرژی مثبت» بود و این خواننده با اجرای آهنگ‌هایش تلاش کرد تا انرژی مثبت کنسرت را در تمام طول زمان اجرا حفظ کند.

فرخ در جای دیگری از این کنسرت گفت: «توی این حال خوب با این انرژیِ مثبت همه شما، حتما خدا جور دیگه ای اینجاست، پس برای شفای تمام مریض‌ها دعا کنیم. خدایا دل مردم ما رو همیشه شاد کن.»

«در خواب تو را دیدم» قطعه‌ای بود که فرخ آن را به تمام کسانی که از میان ما رفته‌اند تقدیم کرد. «دردانه قلب منی» و «به هوای تو» قطعه‌های بعدی بودند.

فرزاد فرخ در جای دیگری از کنسرتش گفت: «طرفداران من از نسل‌های مختلف هستند؛ بچه‌های ۴ یا پنج ساله تا مردان و زنان ۶۰ ساله در میان هوادارانم هستند. پس باید برای همه این سلیقه‌ها کار داشته باشم. اگر «رویای من» را می‌خوانم دلیل نمی‌شود که «هوا تو» را نخوانم. امیدوارم قطعه جدیدم هر چه زودتر مجوز بگیرد تا بتوانم اجرایش کنم.»

«دیوونه برگرد هنوز عاشقتم»، «باز نم بارون»، «رویای من»، «تمام من برای تو»، «اهل عاشقی»، «لبخند»، «گل سرخ» و «دیوار» برخی دیگر از قطعه‌هایی بودند که در کنسرت شب گذشته فرزاد فرخ اجرا شدند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *