منفور دوست داشتنی رکورد کامنت در اینستاگرام را شکست!

[ad_1]

خواننده پرحاشیه موسیقی ایران امیرحسین مقصودلو که با نام هنری امیر تتلو فعالیت می کند، پس از پشت سر گذاشتن چندین کنسرت توانسته در شبکه اجتماعی اینستاگرام رکورد ثبت کامنت را بشکند و در حال حاضر قصد دارد رکورد دریافت لایک را به اسم خود ثبت کند. 

بیایید کمی به عقب برگردیم. به روزهایی که امیر حسین مقصودلو نه توهینی در اینستاگرامش بود و نه حرف رکیکی در آثاری که منتشر می کرد. به روزهای تلاش این خواننده برای دریافت مجوز و اجرای زنده در کشورش. شاید در بین خواننده های سبک او هیچ کس به اندازه امیرحسین مقصودلو  به دنبال کنسرت در داخل کشور نبوده و هر چه تلاش کرده، تنها خستگی در او مانده. با آنالیز رفتارها و صحبت های این خواننده می شد پیش بینی کرد کنسرت اولش چطور خواهد بود. قطعا همان طور که دلش می خواهد! یک برون ریزی به سبک امیر تتلو و جالب تر از آن، همراهی مخاطبینش حتی در هم صدایی الفاظ رکیک. در و تخته یکدیگر را پیدا کرده اند و در اکوسیستم خود مشغول ادامه دادن هستند اما اگر قرار باشد یک سری حرکات از سوی خواننده را بد بدانیم و اگر بگوییم از آن ور بام افتاده، بیایید به این فکر کنیم امیر تتلو چطور به لب بام رسید. اصلا پرت شد یا او را پرت کردند!

تتلو به دلیل تعدد طرفداران گوش به فرمانش توانسته یک امپراطوری در قلب فضای مجازی داشته باشد، اما این امپراطوری هنوز آنقدر قدرتمند نیست که بتواند رکورد لایک های اینستاگرام را نیز بشکاند! چرا که هر کاربر تنها فقط و فقط یک لایک دارد. مخاطبین امیر تتلو به شدت به او علاقه دارند و حتی وقتی از سوی خواننده محبوب مورد فحاشی قرار می گیرند باز هم در کنار او باقی می مانند و همین مسئله خودش نیازمند کارشناسی است.

آنچه نباید نادیده گرفته شود، توهین های این خواننده به شکل مستقیم به سمت اعتقادات مردم است. باید بدانیم که چنین رفتارهایی با هیچ منطق و اخلاق درستی جور در نمی آید و در هر صورت محکوم است. اگر هم عذرخواهی در کار باشد، نوشدارو پس از مرگ سهراب است. این را هم باید بدانیم که یک فرد تحت تاثیر مواد مخدر ممکن است دست به هر ندانم کاری بزند! باید به امیرحسین مقصودلو گفت که همیشه راه برگشت به مسیر درست برای هر انسانی باز است اما در شرایطی که تو در آن قرار داری، پشتکار برای جبران حرف اول را می زند. 

آنچه برخی منتقدین حوزه موسیقی در محافل موسیقایی در خصوص امیر تتلو عنوان می کنند، این است که در ساخت ملودی توانایی خاصی دارد و گاهی در نوشته هایش به کشف های شاعرانه ای رسیده که حتی از سبک پاپ در ترانه پیشی گرفته است. البته صحبت درباره درستی یا نادرستی این موضوع زمان زیادی نیاز دارد که در حوصله این یادداشت نیست. باید در این روزها که افراد مختلفی به ثبت رکورد تتلو عکس العمل نشان داده اند، اخبار تایید نشده ای به گوش رسیده که این خواننده دوست دارد به کشورش برگردد و زندگی عادی اش را ادامه دهد. باید صبر کرد و چشم به روزهای پیش رو دوخت تا ببینیم عاقبت مهاجرت چند ماهه این خواننده به کجا می رسد.

هدف از نوشتن این یادداشت نقد یک جریان است و نه یک شخص چرا که نگارنده اعتقاد دارد انسان زنده را نباید تشریح کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *