نخستین کنسرت سیاوش پالاهنگ برگزار شد

[ad_1]

رسانه نوا – پنج شنبه بیست و هفتم تیرماه نخستین کنسرت سیاوش پالاهنگ برگزار شد.

به گزارش رسانه نوا، سیاوش پالاهنگ، خواننده و ترانه سرای جوان کشور، پنج شنبه بیست و هفتم تیرماه نخستین کنسرت خود را بعد از سه سال فعالیت در سالن پردیس تئاتر تهران روی صحنه برد.

پالاهنگ کنسرت خود را با یک قطعه شاد شروع کرد و بعد از اجرای چند قطعه گفت: چند سال پیش زمانی که من از کار موسیقی خسته شده بودم، تنها همسرم پیش من ماند و بی شک این کنسرت را مدیون او هستم.

«نمیگذرم»، «تو رفتی»، «دلبری تو»، «این منم»، «زل زدی»، «سخته»، «ای وای»، «عاشق تو»، و «بارون» از قطعات اجرا شده در این شب بودند.

این خواننده از مرتضی پاشایی به عنوان یکی از تاثیرگذارترین هنرمندان این نسل یاد کرد و در ادامه با معرفی مصطفی پاشایی (برادر مرتضی پاشایی)، به خانواده پاشایی ادای احترام کرد.

در بخش دیگر از کنسرت خود پالاهنگ با بند خود نواخت که این‌ کار مورد تقدیر تماشاگران حاضر در سالن بود.

مصطفی پاشایی، سجاد مشایخی، ساغر آجیلی، نامبن فتحی، محمد امین کریمپور، حاتم میرزایی، مهدی عسگری از مهمانان این برنامه بودند.

رضا چشم شب (رهبر ارکستر و گیتار نایلون)، عادل فلاح (پیانو)، رامبد رافت (گیتار باس)، مهدی دستگردی (پرکاشن)، علی درخشان (درام)، علی سیف‌الله‌زاده (ویولون)، علیرضا حبیبی (ساکسفون و فلوت)، سعید رحیمی (کیبورد و سینت)، آرش برازنده (گیتار الکتریک) و سامان نیکنام (مدیر اجرایی کنسرت) اعضای گروه سیاوش پالاهنگ را در این کنسرت شامل می‌شدند.

این کنسرت به همت شرکت «نغمه ماندگار پارس» به مدیر عاملی و تهیه کنندگی «محمدرضا عباسی» برگزار شد. 


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *