کنسرت «خروش خموش» در نیاوران برگزار می‌شود

[ad_1]

رسانه نوا – کنسرت سه‌نوازی تار، کمانچه و تمبک «خروش خموش» روز جمعه ۱۰ آبان با اجرای قطعاتی از آرش غفاری و سینا دانش در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

کنسرت سه‌نوازی تار، کمانچه و تمبک «خروش خموش» ساعت ۲۰ روز جمعه ۱۰ آبان در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

این برنامه در ۲ بخش آواز ابوعطا با یاد استاد صبا و قطعاتی از این هنرمند فقید و دستگاه همایون با قطعاتی از آرش غفاری و سینا دانش در قالب سه‌نوازی ‌روی صحنه خواهد رفت. آرش غفاری (تار)، سینا دانش (کمانچه) و کیوان طاهری (تمبک) نوازندگان این کنسرت موسیقایی هستند.

آرش غفاری از جمله هنرمندانی است که فراگیری تار را در ۱۱ سالگی نزد محمدرضا ابراهیمی آغاز کرد. او در سال ۱۳۷۹ آموزش را نزد داریوش طلایی ادامه داده و از اردیبهشت ۱۳۹۰ نزد محمدرضا لطفی رفت. از جمله فعالیت‌های او می‌توان به همکاری با گروه‌های «بازسازی» و «همنوازان شیدا» و حضور در ضبط آلبوم‌های «هنر گام زمان» و «سایه جان» به آهنگسازی و سرپرستی محمدرضا لطفی، اجرا در «شب ساز ایرانی ۴» و تدریس تار در مکتب خانه میرزاعبدالله اشاره کرد.

سینا دانش نیز فعالیت خود را در زمینه موسیقی و ساز کمانچه از سال ۱۳۷۴ آغاز کرده و نزد معلمان و اساتید موسی محمدی، احمد محسن‌پور، محمدرضا لطفی، هایده رحمتیان، و کامران امید به فراگیری موسیقی پرداخته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *