اخبار وردپرس: گوتنبرگ 9.7 منتشر شد + 4 نسخه دیگر | ژانویه 2021 – هاست |هاست لینوکس | خرید هاست ارزان | نمایندگی هاست | فروش هاست

[ad_1]

در سال ۲۰۲۰ ، وردپرس چندین به روزرسانی عمده را با تمرکز بر ویرایش کامل سایت منتشر کرد. با نگاهی به پیشرفت این شرکت در ژانویه ، به نظر می رسد هیچ نشانه ای از کند شدن سرعت در سال ۲۰۲۱ وجود ندارد.

جدیدترین اتفاقات دنیای وردپرس را کشف کنید ، مانند موارد زیر:

  • انتشار Gutenberg 9.7
  • عکس العمل افزونه All in One SEO
  • مالک جدید تقویم رویدادهای وردپرس
  • راه اندازی بستر آموزشی وردپرس
  • به روزرسانی ها از سخنرانی State of the Word

Gutenberg 9.7 برای تجربه کاربر پیشرفتهای خوش آمدید را به ارمغان می آورد

گوتنبرگ ۹٫۷ در تاریخ ۶ ژانویه ۲۰۲۱ منتشر شد ، در حالی که نسخه پاکت نسخه ۹٫۶ که دو هفته قبل منتشر شده بود ، کاملاً محکم بود.

نسخه ۹٫۶ توانایی کشیدن و رها کردن بلوک های محتوا را روی بوم پست معرفی کرده است. در نسخه ۹٫۷ ، تیم قابلیت کشیدن و رها کردن را برای مسدود کردن الگوها نیز اضافه کرد.

تیم گوتنبرگ علاوه بر الگوهای بلوک کشیدن و رها کردن ، چندین بهبود تازه کننده در ویرایشگر ساختمان بلوک ارائه داده است.

JmXuBEf7V2QnDVaEoSNwkX2A2IwdBUtq JFEZc9

تغییرات بلوک به روزرسانی دریافت کرد که جزئیات تغییرات رابط کاربری را نشان می دهد. به عبارت دیگر ، تیم اسامی عمومی و نمادهای هر نوع تغییر را با اطلاعات مربوط به بسترهای نرم افزاری جایگزین کرد.

تیم همچنین وقت خود را صرف به روزرسانی بلوک های قابل استفاده مجدد کرد ، ویژگی که قبلاً به نظر می رسید در پشت سوز است. بلوک های قابل استفاده مجدد اکنون از یک روش صرفه جویی ساده استفاده می کنند و تیم قصد دارد به بهبود این ویژگی ادامه دهد.

افزونه All in One SEO با واکنش کاربران روبرو می شود

All in One SEO یک پلاگین محبوب بهینه سازی موتور جستجوگر وردپرس (SEO) است. این افزونه بیش از دو میلیون نصب فعال دارد و کاربران را قادر می سازد تا ویژگی های پیشرفته SEO WordPress را تنظیم کنند.

در ابتدای ژانویه ، بررسی ها و گزارش های کاربران نشان داد که توسعه دهندگان پلاگین به روزرسانی خودکار را برای همه کاربران فعال می کنند.

پیش از این ، پلاگین برای به روزرسانی نیاز به رضایت کاربر داشت. متأسفانه ، بسیاری از وب سایت ها پس از اولین به روزرسانی بزرگ اتوماتیک ، رفتارها و اختلالات عجیبی را تجربه کردند.

با فعال کردن به روزرسانی های خودکار ، کاربران وردپرس نمی توانند از وب سایت های خود نسخه پشتیبان تهیه کنند در صورتی که در هنگام بروزرسانی مشکلی پیش آمد.

کاربران All in One SEO به توییتر مراجعه کرده و سایت ها را مرور می کنند تا نارضایتی خود را از مسائل ناشی از به روزرسانی خودکار ابراز کنند.

اگر وب سایت وردپرس شما تحت تأثیر این به روزرسانی خودکار قرار گرفته است ، می توانید به دنبال پاسخ در این بخش پشتیبانی باشید.

تقویم رویدادها دارای وب مایع صاحب جدید است

بیش از ۸۰۰۰۰۰ کاربر وردپرس از افزونه Calendar Events در وب سایت های خود استفاده می کنند. این افزونه توسط آژانس دیجیتال Modern Tribe ایجاد شده است.

nnzJ47ob6tLESveVIhIkRSgPq nT2w9UJwpYwOt0UU pbryqUTj0qGMomdCP3hHjWIcUrwsxULUOQ XUvZc8gIEuQ2 Z9qhPXn9gO1 U0ZgNZNidMEZh0wls5IWbD8v0Yc44cpXk

در اوایل سال ۲۰۲۱ ، Liquid Web افزونه The Events Calendar را از Modern Tribe خریداری کرد. Liquid Web خدمات میزبانی مدیریت شده را برای کاربران وردپرس فراهم می کند.

این خرید به Liquid Web کمک خواهد کرد تا خود را بعنوان یک ارائه دهنده میزبانی برای ناشران تجارت الکترونیکی تثبیت کند. به طور خاص ، می تواند به پشتیبانی مشاغل وابسته به بلیط و فروش رویدادها کمک کند.

شرکت Events Events تحت چتر Liquid Web مستقل خواهد ماند. وب مایع تأیید می کند که در نتیجه خرید ، کاربران هیچ تغییری نخواهند داشت.

وردپرس بستر آموزش کاربران را راه اندازی می کند

در ۲۱ دسامبر سال ۲۰۲۰ ، WordPress.com WPCourses.com را راه اندازی کرد. وب سایت جدید به عنوان یک بستر آموزش آنلاین برای کاربران وردپرس عمل می کند.

این پلتفرم با دو دوره وبلاگ نویسی برای مبتدیان و پادکست برای مبتدیان راه اندازی شد. هر کلاس توسط کارشناسان وردپرس تدریس می شود و بصورت اشتراک در دسترس است.

راه اندازی دوره های وردپرس پس از آن انجام می شود که شرکت در طول سال ۲۰۲۰ مشارکت زیادی در وبینارهای آموزشی خود داشته است. این تیم قصد دارد محتوای آموزش مشتری خود را بیشتر گسترش دهد.

سخنرانی سخنرانی اصلی Word برجسته آینده ویرایش کامل سایت است

مدیر عامل وردپرس Matt Mullenweg سخنرانی سالانه خود را در ۴ دسامبر سال ۲۰۲۰ ارائه کرد.

ky 42NTTaQ71SI oEcx5lOUtTmrPubBUY4D6LSLZ5wuwNpTOhJ3mGfl8tQbXVAzT27ujB0IMva3b9OFNbaiOSdEYLaf7KXj KZ4QZht5 ftdg RNmLuY5bOdZhDlTgDyfjDeBiJy

او علی رغم موانع غیرمنتظره ارائه شده توسط همه گیر جهانی ، با بازگرداندن پیشرفت مداوم وردپرس شروع کرد.

وردپرس به نقشه راه خود وفادار ماند و در سال ۲۰۲۰ با یک سرعت ثابت حرکت کرد و سه نسخه قابل توجه را حمل کرد. ویرایش مبتنی بر بلاک با افزودن ویژگی های انقلابی مانند الگوهای بلوک به پیشرفت خود ادامه داد.

این تیم همچنین تم پیش فرض جدیدی را منتشر کرد و وردپرس اولین تم های مبتنی بر بلوک را معرفی کرد.

این سخنرانی شامل نسخه آزمایشی ویرایشگر سایت بود که ویژگی های جدید ویرایش موضوع و چندین بلوک محتوای جدید را برجسته می کند.

تیم وردپرس همچنان به چشم انداز خود در زمینه ساخت وب سایت مبتنی بر بلوک متعهد است. در سال ۲۰۲۱ ، تیم می تواند به تکمیل بسیاری از ویژگی های اصلی معرفی شده در سال ۲۰۲۰ بپردازد.

کاربران وردپرس می توانند ادامه بروزرسانی ها ، تکرارها و آزمایش های مکرر را داشته باشند. خبر خوب این است که به نظر می رسد تجربه کاربری در اولویت این تیم در سال ۲۰۲۱ است.

امروز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میزبانی وب توصیه شده برای وردپرس ، از Nex1host دیدن کنید.

[ad_2]

اخبار وردپرس: گوتنبرگ 9.7 منتشر شد + 4 نسخه دیگر | ژانویه 2021 – هاست |هاست لینوکس | خرید هاست ارزان | نمایندگی هاست | فروش هاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *