انتقال وب سایت فقط آسان شد: افزونه مهاجرت وردپرس – هاست |هاست لینوکس | خرید هاست ارزان | نمایندگی هاست | فروش هاست

[ad_1]

برای بسیاری از کاربران وردپرس ، مهاجرت یک وب سایت وردپرس موجود به یک ارائه دهنده جدید می تواند یک روند گیج کننده و چالش برانگیز باشد. وردپرس امروزه تقریباً ۳۵٪ از اینترنت را تشکیل می دهد و افراد بیشتری به دلیل داشتن بازار منبع باز برای کمک به طراحی و عملکرد ، به دنبال مهاجرت وب سایت های خود به این سیستم عامل هستند. در حالی که چندین افزونه رایگان و خدمات پولی وجود دارد که می توانند فرآیند مهاجرت را در اختیار مشتریان قرار دهند ، تشخیص اینکه کدام سرویس های مطمئن و مطمئن هستند که می توانند نیازهای آنها را برآورده کنند ، برای مشتریان سخت است. این گزینه را برای مشتریان فراهم می کند تا با ارائه دهنده وب سایتی که از آن راضی نیستند بمانند یا اینکه بخواهند وب سایت خود را به تنهایی منتقل کنند که اگر تجربه کمی داشته باشید و یا تجربه کافی نداشته باشید ، مشکل خواهد بود.

افزونه مهاجرت وردپرس چیست؟

Nex1host اینجاست تا با افزونه جدید مهاجرت ما روند انتقال را برای همه کاربران وردپرس آسان کند. افزونه WordPress Migration برای هر کاربر وردپرس رایگان است و می توانید آن را مستقیماً در داشبورد مدیریت برنامه Nex1host cPanel یا وردپرس بارگیری کنید. افزونه مهاجرت یک راه حل ساده برای کمک به کاربران وردپرس با تجربه مهاجرت یکپارچه بدون نیاز به کمک هزینه ای یا حرفه ای است. این سرویس رایگان نصب یک افزونه رایگان ، اسکن وردپرس ، اتوماسیون داخلی و موارد دیگر است!

چگونه کار می کند؟

پس از نصب افزونه در وب سایت وردپرس کاربر موجود ، سایت را اسکن کرده و کاربر را از قابلیت انتقال خود مطلع می کند. اگر یک وب سایت سازگار باشد ، هنگامی که مشتری حساب Nex1host خود را کامل می کند ، پرونده ها در یک مکان امن بارگذاری می شوند. پس از ایجاد یک حساب Nex1host ، مشتری می تواند پرونده های وب سایت را بارگذاری کرده و سرور نام دامنه خود (DNS) را از طریق داشبورد Nex1host به روز کند. Nex1host همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل عیب یابی در طول روند مهاجرت ، برای ارائه کمک حرفه ای رایگان ارائه خواهد شد.

آیا آماده شروع مهاجرت به وب سایت های وردپرس خود هستید؟ به داشبورد مدیریت Nex1host cPanel یا وردپرس بروید و افزونه مهاجرت را نصب کنید.

[ad_2]

انتقال وب سایت فقط آسان شد: افزونه مهاجرت وردپرس – هاست |هاست لینوکس | خرید هاست ارزان | نمایندگی هاست | فروش هاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *