نحوه ایجاد بخش خدمات در وردپرس – هاست |هاست لینوکس | خرید هاست ارزان | نمایندگی هاست | فروش هاست

[ad_1]

آیا می خواهید بخش خدمات را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید؟

بسیاری از متخصصان ، شرکت های کوچک و آژانس ها به روشی برای نمایش خدمات خود در سراسر وب سایت خود نیاز دارند.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی یک بخش خدمات در وردپرس ایجاد کنید. ما همچنین نحوه جمع آوری پیوندها را از بخش خدمات شما با یک فرم تماس به اشتراک خواهیم گذاشت.

ایجاد بخش خدمات در وردپرس

چرا می توان یک بخش خدمات در وردپرس ایجاد کرد؟

به طور معمول ، می توانید برای هر خدماتی که ارائه می دهید صفحات سفارشی را در وردپرس ایجاد کنید.

پس از آن ، می توانید پیوندهایی به آن صفحات در فهرست پیمایش خود در بالا یا محتوای صفحه اضافه کنید.

یک بخش خدمات در صفحه اصلی شما به شما امکان می دهد به سرعت خدمات را به مشتریان و مشتریان بالقوه برجسته کنید. این معمولا یک منطقه فشرده در طرح صفحه اصلی یا صفحات فرود شما است.

در اینجا مثالی از چگونگی به نظر رسیدن یک بخش خدمات معمولی آورده شده است:

بخش خدمات تکمیل شده ، با نمادهای آبی و پیوندهای آبی

این به شما کمک می کند تا با فراخوانی اقدام سریع در مورد خدمات مختلف مروری کنید که در آن کاربران می توانند جزئیات بیشتری دریافت کنند یا فرم را پر کنند.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توان به راحتی بخش خدمات را در وردپرس ایجاد کرد و سپس آن را به هر صفحه وب سایت خود اضافه کرد.

صفحه اصلی سفارشی را با صفحه سازها ایجاد کنید

اگر به دنبال شخصی سازی ترین روش برای افزودن بخش خدمات به صفحه اصلی خود هستید ، ممکن است بخواهید از یک صفحه فرود سفارشی استفاده کنید.

برای ایجاد یک صفحه سفارشی با بخش خدمات بدون نوشتن کد ، می توانید از یکی از سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن وردپرس استفاده کنید.

برای صفحات فرود سفارشی ، SeedProd را توصیه می کنیم. بیش از ۱ میلیون وب سایت از آن استفاده می کند و دارای تعداد زیادی قالب بخش از پیش ساخته شده و الگوهای صفحه فرود است.

SeedProd صفحه ساز

اگر به دنبال گزینه SeedProd هستید ، می توانید نگاهی به Beaver Builder ، Divi یا Elementor بیندازید زیرا همه آنها به شما امکان می دهند صفحه اصلی خود را سفارشی کنید تا یک بخش خدمات کاملاً سفارشی به صفحه اصلی خود اضافه کنید.

اگر نمی خواهید از صفحه ساز استفاده کنید ، پس نگران نباشید. افزونه های وردپرس دیگری وجود دارد که به شما امکان می دهد با استفاده از Gutenberg بخش خدمات را اضافه کنید.

ایجاد بخش خدمات در وردپرس با استفاده از Block Editor

ابتدا باید افزونه Service Box Showcase رایگان را نصب و فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای گام به گام نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

پس از فعال شدن ، به آدرس مراجعه کنید جعبه سرویس »جعبه سرویس جدید اضافه کنید صفحه را در مدیر وردپرس خود ایجاد کنید تا یک جعبه خدمات ایجاد کنید.

ایجاد مجموعه ای جدید از جعبه های خدمات در وردپرس

در اینجا ، شما باید یک عنوان برای حوزه خدمات خود وارد کنید و یک گزینه طراحی را انتخاب کنید. ۲ نسخه مختلف برای انتخاب در نسخه رایگان وجود دارد.

پس از انجام این کار ، به سادگی کمی به پایین صفحه بروید. در اینجا ، دو سرویس نمونه با عنوان ، توضیح و نماد مشاهده خواهید کرد.

قبلاً دو جعبه سرویس با متن پیش فرض برای شما ایجاد شده است

پیش بروید و عنوان و شرح خدمات خود را تایپ کنید. پس از آن بر روی نماد فعلی کلیک کنید و سپس نمادی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

برای استفاده از هر سرویسی که می خواهید لیست کنید ، یک نماد انتخاب کنید

همچنین برای افزودن پیوند به صفحه برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بهترین روش است. این به شما فضا می دهد تا به مردم اجازه دهید از طریق رزرو و هزینه خدمات شما بدانند.

برای هر جعبه سرویس پیوندی اضافه کنید که به صفحه ای با اطلاعات بیشتر می رود

همچنین می توانید با استفاده از دکمه “افزودن جعبه سرویس جدید” جعبه های سرویس بیشتری اضافه کنید. کافیست بر روی این گزینه کلیک کنید تا به تعداد جعبه مورد نیاز ایجاد شود.

با کلیک روی دکمه ، جعبه های جدیدی را به مجموعه جعبه های سرویس خود اضافه کنید

پس از ایجاد جعبه های خدمات خود ، بر روی دکمه انتشار در بالای صفحه کلیک کنید تا تغییرات خود را ذخیره کنید. نگران نباشید ، این امر بلافاصله بخش خدمات را به سایت شما اضافه نمی کند.

برای انتشار جعبه های خدمات خود ، روی دکمه انتشار کلیک کنید

شما اکنون آماده هستید که این بخش خدمات را به صفحه اصلی یا هر پست یا صفحه خود اضافه کنید. حتی می توانید آن را به نوار کناری یا صفحه ویجت پاورقی اضافه کنید.

بخش خدمات خود را به یک صفحه وردپرس اضافه کنید

برای افزودن بخش خدمات به یک صفحه ، باید کد کوتاه تولید شده توسط افزونه را کپی کنید. می توانید زیر جعبه های خدمات پیدا کنید.

کد کوتاهی را دریافت کنید که به شما امکان می دهد جعبه های خدمات خود را به یک صفحه ، پست یا یک ابزارک اضافه کنید

پس از کپی کردن کد کوتاه ، می توانید آن را به هر پست یا صفحه وردپرس اضافه کنید. به سادگی صفحه ای را که می خواهید بخش خدمات در آن نمایش داده شود ویرایش کنید یا یک صفحه جدید ایجاد کنید.

در صفحه ویرایش پست ، روی دکمه (+) کلیک کنید تا یک بلوک جدید اضافه کنید. شما باید به دنبال بلوک کد کوتاه باشید و سپس بر روی آن کلیک کنید تا در قسمت محتوا وارد شود.

افزودن بلوک کد کوتاه با استفاده از ویرایشگر بلوک وردپرس (گوتنبرگ)

بعد ، شما فقط باید کد کوتاه خود را در تنظیمات بلوک وارد کنید.

جایگذاری کد کوتاه جعبه های سرویس در بلوک کد کوتاه

پس از آن می توانید صفحه خود را ذخیره یا منتشر کرده و پیش نمایش کنید. در اینجا نحوه نمایش بخش خدمات در وب سایت نمایشی ما به شرح زیر است:

یک صفحه خدمات تکمیل شده با یک بخش خدمات

یک ظاهر طراحی بخش خدمات شما

این افزونه چند گزینه اساسی را در اختیار شما قرار می دهد تا به راحتی ظاهر بخش خدمات خود را تغییر دهید.

نگران نباشید ، به جعبه سرویس »همه سرویس جعبه صفحه را در بخش مدیریت وردپرس خود قرار دهید و سپس بر روی بخش خدمات که قبلا ایجاد کرده اید کلیک کنید.

صفحه ای که جعبه های خدمات شما را نشان می دهد

با این کار صفحه ویرایش سرویس ها باز می شود ، در اینجا گزینه های یک ظاهر طراحی شده را در ستون سمت راست پیدا خواهید کرد. از اینجا می توانید قلم ها ، رنگ ها را نشان دهید ، نمادها را نشان دهید ، یا پیوند “بیشتر بخوانید” و موارد دیگر را نشان دهید.

تغییر گزینه های جعبه های سرویس خود

فراموش نکنید که برای ذخیره تغییرات ، روی دکمه “بروزرسانی” در بالای صفحه کلیک کنید.

ایجاد فرم درخواست برای خدمات خود

اکنون که بخش خدمات را اضافه کرده اید ، مرحله بعدی تبدیل آن کاربران است. بسیاری از مشاغل با افزودن درخواست فرم نقل قول این کار را انجام می دهند.

در واقع مانند هر فرم تماس است اما با چند تفاوت برای مطابقت با نیازهای تجاری شما. با این کار مشتریان می توانند برای شما پیامی ارسال کنند و سپس می توانید خدمات خود را به آنها بفروشید.

ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از WPForms است که بهترین پلاگین فرم های وردپرس است. به شما امکان می دهد با استفاده از یک ابزار کشیدن و رها کردن ساده ، هر نوع فرم را به راحتی به وب سایت خود اضافه کنید.

ابتدا باید پلاگین WPForms را نصب و فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای گام به گام نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

پس از فعال سازی ، باید از سایت دیدن کنید WPForms »تنظیمات صفحه را وارد کنید تا مجوز خود را وارد کنید. می توانید این اطلاعات را در حساب خود در وب سایت WPForms پیدا کنید.

کلید مجوز خود را برای WPForms وارد کنید

بعد ، شما نیاز به بازدید از WPForms »افزودنی ها صفحه را فشار داده و بر روی دکمه Install در کنار “Form Template Pack Addon” کلیک کنید.

افزودن بسته الگوهای فرم addon به WPForms

این افزودنی شامل چندین الگوی اضافی از جمله یکی برای ایجاد درخواست فرم نقل قول است.

اکنون شما آماده ایجاد فرم خود هستید.

به سادگی به WPForms »افزودن موارد جدید برای راه اندازی فرم ساز WPForms. ابتدا باید نامی را برای فرم خود تایپ کنید ، سپس الگوی Request a Quote را انتخاب کنید.

انتخاب الگوی فرم

WPForms اکنون ویرایشگر فرم را با تمام ورودی هایی که معمولاً در فرم “درخواست برای نقل قول” نیاز دارید بارگیری می کند. اینها شامل نام ، تجارت / سازمان ، ایمیل ، تلفن و جعبه ای است که مشتری می تواند درخواست خود را تایپ کند:

الگوی پیش فرض Request a Quote در سازنده فرم WPForms

به راحتی می توانید از ستون سمت چپ فیلدهای جدید اضافه کرده یا با کلیک بر روی آنها ، زمینه های موجود را ویرایش کنید. همچنین می توانید زمینه ها را به سمت بالا و پایین حرکت دهید تا مرتب شوید.

اصلاح فرم درخواست پیشنهاد

پس از رضایت از فرم ، کافیست بر روی دکمه ذخیره در بالا کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود.

اکنون می توانید این فرم را به هر پست یا صفحه وردپرس اضافه کنید. به سادگی صفحه ای را که می خواهید فرم و بلوک WPForms را به منطقه محتوا اضافه کنید ویرایش کنید.

یک بلوک WPForms به صفحه خود در وردپرس اضافه کنید

از تنظیمات بلوک ، باید فرم را که قبلاً ایجاد کرده اید از منوی کشویی انتخاب کنید. WPForms پیش نمایش فرم را روی صفحه بارگیری می کند.

اکنون می توانید برای دیدن فرم خود به صورت زنده در سایت وردپرس خود ، صفحه خود را ذخیره یا منتشر کنید.

فرم درخواست پیشنهاد به صورت زنده در وب سایت قرار دارد

آیا برای ایجاد فرم خود ، تنظیم اعلان ها و قرار دادن فرم خود در وب سایت خود ، کمک بیشتری می خواهید؟ فقط آموزش گام به گام ایجاد فرم تماس را بررسی کنید.

نکته: همچنین می توانید از WPForms برای رزرو و حتی پذیرش پرداخت کارت اعتباری استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه یک بخش خدمات در وردپرس ایجاد کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما در مورد بهترین نرم افزار چت زنده و بهترین خدمات تلفن مشاغل برای مشاغل کوچک را بررسی کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی وردپرس در کانال YouTube ما مشترک شوید. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک

پست نحوه ایجاد بخش خدمات در وردپرس اولین بار در Nex1host ظاهر شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0][ad_2]

نحوه ایجاد بخش خدمات در وردپرس – هاست |هاست لینوکس | خرید هاست ارزان | نمایندگی هاست | فروش هاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *