نحوه غیرفعال کردن خودکار به روز رسانی ایمیل اعلان در وردپرس – هاست |هاست لینوکس | خرید هاست ارزان | نمایندگی هاست | فروش هاست

[ad_1]

آیا می خواهید اعلان های ایمیل به روزرسانی خودکار را در وردپرس غیرفعال کنید؟

به طور پیش فرض ، وردپرس اعلان های ایمیل را برای به روزرسانی خودکار افزونه ها ، مضامین و هسته اصلی وردپرس ارسال می کند.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی اطلاعیه های ایمیل به روزرسانی خودکار را در وردپرس غیرفعال کنید.

غیرفعال کردن اعلان های ایمیل به روزرسانی خودکار در وردپرس

درباره اعلان های بروزرسانی خودکار در وردپرس

وردپرس یک پلت فرم مدیریت محتوای منبع باز است که به طور منظم حفظ و به روز می شود. برخی از این به روزرسانی ها به طور خودکار نصب می شوند و شما یک ایمیل اعلان دریافت خواهید کرد که سایت شما به روز شده است.

پیش نمایش اعلان ایمیل پس از به روزرسانی خودکار

به همین ترتیب ، وردپرس به شما امکان می دهد به روزرسانی خودکار پلاگین ها و تم های وردپرس را نیز فعال کنید. این بدان معناست که شما زمان کمتری را برای به روزرسانی افزونه ها و زمان بیشتری را برای رشد تجارت خود صرف می کنید.

با مراجعه به سایت می توانید به روزرسانی خودکار افزونه هایی را که به آنها اعتماد دارید فعال کنید پلاگین ها »همه افزونه ها صفحه به سادگی روی پیوند “فعال کردن به روزرسانی خودکار” در کنار افزونه ای که می خواهید خودش به روز شود ، کلیک کنید.

به روزرسانی خودکار افزونه های وردپرس را فعال کنید

برای تم های وردپرس ، می توانید از ظاهر »مضامین صفحه را کلیک کنید و روی یک موضوع کلیک کنید. با این کار پنجره اطلاعات تم ظاهر می شود که در آن می توانید روی “فعال کردن به روزرسانی خودکار” برای آن موضوع کلیک کنید.

به روزرسانی خودکار موضوع را فعال کنید

وردپرس با به روزرسانی افزونه ها ، طرح زمینه یا هسته اصلی وردپرس ، یک اعلان ایمیل برای شما ارسال می کند.

این امر به خصوص برای کاربرانی که چندین وب سایت وردپرس را مدیریت می کنند ، می تواند آزار دهنده باشد. آیا خوب نیست که بتوانید این اعلان های ایمیل را کنترل و خاموش کنید؟

بیایید نگاهی به چگونگی غیرفعال کردن آسان اعلان های ایمیل به روزرسانی خودکار در وردپرس بیندازیم.

روش ۱: غیرفعال کردن خودکار به روز رسانی ایمیل اعلان با استفاده از پلاگین

این روش ساده تر است و نیازی به افزودن کد به سایت وردپرس ندارید. همچنین به شما این امکان را می دهد که کدام اعلان ها را غیرفعال کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Manage Notification E-mail است. برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای گام به گام نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

پس از فعال سازی ، باید از سایت بازدید کنید تنظیمات »نامه های الکترونیکی اعلان صفحه این جایی است که این افزونه به شما امکان می دهد تمام ایمیل های اعلان وردپرس از جمله اعلان های به روز رسانی خودکار را مدیریت کنید.

اعلان های ایمیل را غیرفعال کنید

کافی است به پایین به گزینه های به روزرسانی خودکار بروید و علامت کادر کنار اعلان هایی را که می خواهید غیرفعال کنید ، بردارید.

فراموش نکنید که برای ذخیره تنظیمات خود بر روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

این همه ، شما با موفقیت اعلان های ایمیل به روزرسانی خودکار وردپرس را برای وب سایت خود غیرفعال کرده اید.

روش ۲: با استفاده از کد ، به طور خودکار به روز رسانی ایمیل را از طریق ایمیل غیرفعال کنید

این روش شما را ملزم می کند کدی را به پرونده های وردپرس خود اضافه کنید. اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید ، نگاهی به راهنمای مبتدی ما در زمینه چسباندن قطعه ها از وب به وردپرس بیندازید.

می توانید از افزونه Code Snippets برای افزودن کد سفارشی در وردپرس استفاده کنید یا این کد را به صورت دستی به پرونده functions.php یا یک پلاگین خاص سایت خود اضافه کنید. روش بهتر استفاده از افزونه Code Snippets برای افزودن کد اختصاصی در وردپرس است.

۱٫ ایمیل های اطلاع رسانی به روز رسانی خودکار را برای به روزرسانی های هسته غیرفعال کنید

به سادگی کد زیر را اضافه کنید تا ایمیل های اطلاع رسانی را برای به روزرسانی خودکار هسته وردپرس غیرفعال کنید.


add_filter( 'auto_core_update_send_email', 'wpb_stop_auto_update_emails', 10, 4 );
 
function wpb_stop_update_emails( $send, $type, $core_update, $result ) {
if ( ! empty( $type ) && $type == 'success' ) {
return false;
}
return true;
}

این کد پس از به روزرسانی خودکار هسته ، فیلتر غیرفعال کردن اعلان های ایمیل را اضافه می کند.

۲٫ غیرفعال کردن خودکار ایمیل به روز رسانی اطلاع رسانی برای پلاگین ها

برای غیرفعال کردن ایمیل های اعلان برای به روزرسانی خودکار افزونه های وردپرس ، کد زیر را اضافه کنید.


add_filter( 'auto_plugin_update_send_email', '__return_false' );

این فیلتر به سادگی اعلان های ایمیل را برای به روزرسانی خودکار پلاگین غیرفعال می کند.

۳٫ ایمیلهای اطلاع رسانی به روزرسانی خودکار را برای مضامین غیرفعال کنید

برای غیرفعال کردن ایمیل های اعلان برای به روزرسانی خودکار مضامین وردپرس ، کد زیر را اضافه کنید.


add_filter( 'auto_theme_update_send_email', '__return_false' );

این فیلتر به سادگی اعلان های ایمیل را برای به روزرسانی خودکار موضوع غیرفعال می کند.

اگر مشکلی پیش آمد ، به روزرسانی های وردپرس را برگردانید

از آنجا که افزونه های وردپرس با پیکربندی های مختلف میزبانی وردپرس مستقل اجرا می شوند ، ممکن است گاهی اوقات یک به روزرسانی پلاگین منجر به شکستن یک ویژگی در وب سایت شما شود یا آن را غیرقابل دسترسی کند.

عیب یابی و رفع آن آسان است. ابتدا باید با غیرفعال کردن تمام افزونه های وردپرس و فعال سازی مجدد آنها یکی یکی ، متوجه شوید کدام افزونه باعث بروز این مسئله شده است.

هنگامی که افزونه ایجاد کننده مشکل را جدا کردید ، می توانید از افزونه WP Rollback استفاده کنید. این امکان را به شما می دهد تا به نسخه قبلی افزونه یا طرح زمینه WordPress بروید.

برای جزئیات ، به راهنمای ما در مورد نحوه بازگرداندن افزونه ها و مضامین وردپرس با دستورالعمل های گام به گام مراجعه کنید.

بهبود قابلیت تحویل ایمیل وردپرس

حتی اگر ایمیل های به روزرسانی خودکار وردپرس را غیرفعال کنید ، ایمیل های اطلاع رسانی دیگر وردپرس وجود دارد که شاید نخواهید آنها را از دست بدهید.

به عنوان مثال ، اگر فروشگاه WooCommerce را اداره می کنید ، پس از ثبت سفارش ، می خواهید اعلان دریافت کنید.

به همین ترتیب ، اگر یک دوره آنلاین می فروشید یا یک وب سایت عضویت دارید ، پس از ورود کاربران جدید ممکن است بخواهید هشدارهای ایمیل را دریافت کنید.

همچنین می خواهید از ارسال ایمیل های ارسالی به کاربران اطمینان حاصل کنید. مانند ایمیل های رمز عبور فراموش شده ، ایمیل های رسید پرداخت یا اعلان های تأیید سفارش.

برای ارسال ایمیل ، وردپرس از عملکرد نامه PHP استفاده می کند. این عملکرد به راحتی توسط اسپمرها مورد سو استفاده قرار می گیرد و ممکن است ایمیل های شما در هرزنامه باشد.

برای اطمینان از اینکه همه ایمیل های مهم اطلاع رسانی وردپرس به صندوق ورودی کاربر می رسند ، باید از یک سرویس SMTP مناسب برای ارسال ایمیل استفاده کنید.

این جایی است که پلاگین WP Mail SMTP وارد می شود. به شما امکان می دهد برای ارسال همه ایمیل های اعلان وردپرس خود از سرویس SMTP استفاده کنید.

می توانید از آن با ارائه دهنده خدمات SMTP پولی و همچنین سرویس SMTP رایگان مانند Gmail همراه با نسخه رایگان افزونه WP Mail SMTP استفاده کنید.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه راه اندازی WP Mail SMTP در سایت وردپرس خود مراجعه کنید.

این همه ، امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه می توانید اعلان ایمیل به روزرسانی خودکار را در وردپرس غیرفعال کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در ۲۴ را ببینید که باید دارای افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری و مقایسه بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل برای رشد فروش شما باشد.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی وردپرس در کانال YouTube ما مشترک شوید. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک

پست نحوه غیرفعال کردن به روز رسانی خودکار اطلاع رسانی ایمیل در وردپرس اولین بار در Nex1host ظاهر شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0][ad_2]

نحوه غیرفعال کردن خودکار به روز رسانی ایمیل اعلان در وردپرس – هاست |هاست لینوکس | خرید هاست ارزان | نمایندگی هاست | فروش هاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *